28.00 

Tričko s autorskou potlačou lastovičiek inšpirované svetom slovenských rozprávok Pavla Dobšinského s GOTS certifikátom spĺňa podmienky Fair Trade – etické a ekologické požiadavky. Bolo ušité v Bangladéši, ale ľudia pracovali v dôstojných podmienkach a dostali patričnú odmenu. Je potlačené sieťotlačou na Slovensku v Michalovciach. Hmotnosť 150 gr/m2.

___________

Materiál: 100% organická bavlna

___________

Rozmery: obvod hrude- 76 cm (XS), 84 cm (S), 92 cm (M), 100 cm (L), 110 cm (XL), 122cm (XXL)                                                                                                            dĺžka predného dielu- 60 cm (XS), 62 cm (S), 64 cm (M), 66 cm (L), 68 cm (XL), 67 cm (XXL)
dĺžka rukáva- 14 cm (XS), 15 cm (S), 16 cm (M), 17 cm (L), 18 cm (XL), 19 cm (XXL)

 

Popis

Global Organic Textile Standard (GOTS)

Jedná sa o najprísnejší medzinárodný certifikát, ktorý zaručuje ekologickú výrobu od pestovania, cez spracovanie až po distribúciu hotového výrobku. Zároveň tiež zaisťuje etickú a sociálne zodpovednú stránku výroby v súlade s Fair Trade. Jedná sa predovšetkým o požiadavky na bezpečnosť a dôstojné pracovné podmienky pri práci. Výrobky s týmto certifikátom sú v súčasnej dobe najčistejším možným spôsobom výroby.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email