149.00 

Košeľa je vytvorené technikou modrotlače. Sú na nej použité dva odtiene modrotlačovej látky s autorským vzorom koníkov. Zapínanie na gombíky. Tento model s voľným strihom je doplnený manžetami s funkčnými gombíkmi. Pre trendy pánsky štýl ju kombinujte s klasickými nohavicami a lodičkami.

___________

Materiál: 100%bavlna

__________

Vyrobené na Slovensku

Túto košeľu je možné ušiť na mieru, z iných vzoroch či zmene strihu. V prípade záujmu nás kontaktujte správou.

Na objednávku do 1 týždňa

Popis

Košeľa koníky bola vytvorená pre módnu kolekciu Inšpirácie II. , ktorá bola po prvýkrát predstavená v roku 2019 na Košice fashion weeku. Autorské vzory na tričku sú inšpirované svetom slovenských rozprávok Pavla Dobšinského, jeho príbehmi kde dobro nad zlom stále zvíťazí. Kone sa nachádzajú v takmer v každej rozprávke, častokrát sa nám spájajú sa s princom. Kone mali v ľudovej kultúre bohatý význam. V tradičných predstavách bol kôň dvojznačným symbolom života i smrti, múdrosti, ušľachtilosti.

Táto košeľa je vytvorené technikou modrotlače. Modrotlač je technika vzorovania látok, ktorá sa docieľuje tzv. rezervou. Tá zamedzí účinku farby v mieste vzoru. Pomocou formy sa krycou kašou nazývanou aj pap nanesie vzor na látku a následne sa tkanina farbí v indigovom kúpeli.

Možno by sa Vám páčilo…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email